Bankowość elektroniczna

Call Center 800 888 888

Skorzystaj z nowej bankowości internetowej i mobilnej, która dostosowuje się do Twoich potrzeb!

Od dnia 15.12.2016 r. możesz skorzystać z nowej bankowości internetowej i mobilnej dla klientów indywidualnych, rolników oraz małych i średnich przedsiębiorców.

Logowanie do nowego serwisu odbywać się będzie poprzez stronę https://sgb24.pl/ , przy czym dane do logowania oraz środki autoryzacji pozostają takie same jak dotychczas. Jednocześnie informujemy, iż w okresie przejściowym mają Państwo możliwość korzystania zarówno z dotychczasowego, jak i z nowego systemu bankowości elektronicznej. Od dnia 25 marca 2017 r. możliwe będzie korzystanie wyłącznie z nowej bankowości SGB24.

Stara wersja systemu bankowości internetowej dostępna jest pod adresem https://reb.sgb.pl

Nowa bankowość została zbudowana na bazie miniaplikacji – klient sam wybiera z „butiku” te funkcjonalności, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom i preferencjom. Ma pełną swobodę samodzielnej zmiany układu pulpitu i sposobu nim zarządzania. W zależności od potrzeb, bez ograniczeń może dodawać i usuwać miniaplikacje, zmieniać ich rozmiar i ułożenie na pulpicie.

Zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami, SGB24 wykorzystuje technologię RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu stanowi unikalne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzonej z myślą o klientach banku korzystających z dostępu do bankowości elektronicznej na dowolnych urządzeniach mobilnych. Oznacza to, że automatycznie dopasuje się do ekranu urządzenia, na którym zostanie wyświetlony. Równie wygodnie można go obsługiwać na PC, jak i na smartfonie. Nowy serwis jest czytelny, intuicyjny i daje spore możliwości personalizacji.

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonalności znajdą Państwo w ,,Przewodniku dla klienta

Z przyjemnością informujemy, że w ramach współpracy z firmą Arena.pl, dla klientów posiadających kartę płatniczą SGB, została udostępniona dedykowana platforma zakupowa www.sgb.arena.pl.

SGB.ARENA to prężnie rozwijająca się internetowa platforma sprzedażowa mająca w swoim asortymencie produkty m.in. z branży odzieżowej, sportowej, turystycznej, motoryzacyjnej oraz elektronicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z proponowaną platformą i korzystania z przygotowanych dla Państwa atrakcyjnych rabatów. Ceny widoczne na platformie uwzględniają rabat.

Program rabatowy SGB to unikalny i wyjątkowy program skupiający wybranych Partnerów oferujących rabaty klientom posiadającym kartę z logo SGB.

czytaj więcej

Od 1 lipca 2016 roku Spółdzielczy Bank Ludowy im. Ks. P. Wawrzyniaka uczestniczy w usłudze – Centralnej informacji o rachunkach.

czytaj więcej